Na zawsze w naszych wspomnienach #SamWieszCo

Dni

:

Godzin

:

Minut

:

Sekund

O obozie 2017

Obóz

4-9 września 2017

Obóz Studentów PWr to tydzień niesamowitych warsztatów, atrakcji i integracji studentów naszej uczelni. Dzieli się on na dwie części: Dni Zero we Wrocławiu Obozu nad Jeziorem Wieleńskim. Mimo, że to wydarzenie skierowane głównie do nowoprzyjętych studentów Politechniki Wrocławskiej, udział może wziąć każdy student. Jest to idealny moment na zawarcie nowych znajomości, które na całe studia.
Co roku w obozie bierze około 200 uczestników przeżywających niezapomnianą, tygodniową przygodę. Kadra złożona z aktywnych studentów prowadzi różnorodne warsztaty i zajęcia sportowe.

Dni zero

2-4 września 2017

Dni Zero są skierowane do osób, które po raz pierwszy przybywają do Wrocławia – miasta w którym spędzą cały okres studiów. Dni te mają na celu zapoznanie przyszłych studentów z kampusem Politechniki Wrocławskiej oraz pokazanie różnych zakamarków miasta. Uczestnicy w trakcie gier terenowych mają okazję dowiedzieć się gdzie znajdują się najlepsze miejsca spotkań czy najtańsze punkty ksero. Ponadto biorą udział w wielu grach i zabawach, by móc pojechać na Obóz studentów jako zintegrowana grupa studentów.

Obóz Studentów PWr 2017  – Obóz Magii i Iżynierii w Wieleniu

Obóz Studentów PWr 2017 w Wieleniu jest wydarzeniem pełnym Magii i niecodziennych zjawisk. Studenci wyczarowują dla młodych adeptów naszej uczelni niesamowity klimat. Uczestnicy w czasie tych dni biorą udział w szerokim wachlarzu warsztatów, po których poczują, że nasza uczelnia nie jest dla nich czarną magią!
W tym roku rejon Jeziora Wieleńskiego zamieni się w prawdziwie zaczarowane miejsce rodem z tajemniczego zamku przy Zaczarowanym Lesie. To w tym miejscu nauka eliksirów połączy się z integracją studencką, która rządzi się tajemniczymi prawami.

Przygotowaliśmy dla Was
-15 różnorodnych warsztatów
-zajęcia sportowe i drużynowe, takie jak turniej siatkówki czy poranną jogę
-gry nocne
-całodniowe atrakcje nad jeziorem
-oraz imprezy tematyczne każdego wieczoru

I Ty zanurz się w tajemniczy świat Magii i Inżynierii oraz przeżyj #SamWieszCo

Miejsce

Tegoroczny Obóz Studentów PWr będzie miał miejsce w hotelu Trzy Jeziora w Wieleniu. Jest to ośrodek położony nad malowniczym Jeziorem Wieleńskim, które jest idealnym miejscem do pływania i żeglowania oraz korzystania z innych atrakacji wodnych. W ośrodku znajduje się szerokie zaplecze sportowe, boiska do gry w piłkę siatkową, nożną i tenisa.

Więcej o ośrodku: http://www.trzyjeziora.com

SZTAB ORGANIZACYJNY

Kornel Flaga

Główny koordynator

Albus Dumbledore

Martyna Adamczyk

Kadra/program

Luna Lovegood

Mateusz Szawara

Uczestnicy

Cedrik Diggory

Magdalena Mihilewicz

Promocja/Grafika

Nimfadora Tonks

Adrian Matuszewski

Program

Syriusz Black

Szymon Grondys

Promocja

Kwiryniusz Quirrell

Kacper Cieśla

Dni ZERO

Oliver Wood

Przemysław Sapkowski

Dni ZERO

Ron Weasley

Roksana Kowalczyk

Logistyka

Ginny Weasley

Klaudia Ładziak

Uczestnicy

Hermiona Granger

Galeria zdjęć

Dni Zero 2016

Obóz 2016

Obóz 2017

Organizatorzy

Partnerzy